Co s (ne)šikovnýma rukama? #2

19:45 Michelle B 12 Comments

Jsme sice v procesu stěhování, teda teď už spíš všelijakýho předělávání, rekonstruování, a čančání, ale já si stejně neodpustím najít si tu chvíli zase vyzkoušet něco novýho a u něčeho novýho se poranit.

A co to bylo tentokrát?

To jsem si takhle jednou kráčela po Lidlu - jakože po Lidlu já kráčim ráda, je to tam supr - no, a jak tak čučim, najednou mě praštilo do očí jakýsi "udělátko" na vypalování do dřeva. Jen za dvě stovky.
No. Tak jsem ho vzala.

Doma rozbalím krabičku. Vypadne na mě pytlíček s asi milionem nástavců.
"Radši si pilně přečtu návod - jinak zas něco udělám blbě. Ježiši to je dlouhý, zkusim youtube. Ježiši, to je taky dlouhý... prdim, prostě tam dám nástavec a dám to do zásuvky."

Tak jo, nástavec nasazen, strčim to do zásuvky. Jenže pak si moje bystrý oko všimlo, že se ten nástavec trošku kinklá. Takhle to asi bejt nemá - tak to utáhnu. "Jauvajs, doprdele!" Jo, koho by napadlo, že když už je to v tý zásuvce, že to bude horký..

Ale tolik k mýmu velmi příjemnýmu seznámení s vypalovačkou, ze kterýho mi zbyla příjemná vzpomínka na můj pálící se prst. Nakonec jsem se dobabrala až na samotný konec a tady teda malá ukázka toho, co se mi s vypalovačkou povedlo stvořit. :)

Celkem se to v mém okolí chytlo, tak pak přišla prkýnka i na přání. :))

12 komentářů:

 1. To vypadá moc pěkně! A chlupáč je sympaťák. :)
  Já bych si tím určitě způsobila popáleniny třetího stupně. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. No, popáleniny už mám díkybohu za sebou, ale stejně mě z toho furt děsně pálí oči. Asi strkám ten čumák moc blízko. :D

   Vymazat
 2. Páni! To vypadá hodně dobře :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Super, maj tam tu vypalovačku ještě? Já ji asi potřebuju domů! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si nejsem jistá, teď jsem jí tam neviděla. Ale možná by to mohlo být na tom jejich eshopu. :)

   Vymazat
 4. To je nádherné! Teď mám hroznou chuť to taky vyzkoušet, ale já se vždycky popálím i tavnou pistolí, tak nevím, jestli je to dobrý nápad :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! :)) Hele, zvládla jsem to i já, a žiju. Tak to zvládneš i ty! :D

   Vymazat
 5. Je to boží! Hlavně ty obracečky ♥ Já vždycky hrozně obdivuju všechny lidi, co nemají obě ruce levé!:D Já se naposled spálila tavnou pistolí a řekla si dost:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. ♥
   Taky jsem dřív byla jen obdivovatel z povzdálí, ale nějak mě to chytlo. :D
   Ježiš tavku mi ani nepřipomínej!!! :D

   Vymazat
 6. Skvělý! Na něco takového se taky chystám a už delší dobu, jen na to nějak nemám čas, ale snad brzo bude. Povedlo se ti to.

  OdpovědětVymazat

Každý komentář potěší, děkuju vám ♥