"Mami, tomikup!"

15:00 Michelle B 1 Comments

"Mami, to mi kup!" .. tak přesně tuhle větu slýchám v obchodě dost často.
Takhle před Vánoci rodiče často odpovídají typicky: "Napiš si Ježíškovi!" a děti jsou rázem v klidu. Jindy během roku se ale děti přemění na zubatá monstra s deseti končetinami, drasájící všechno kolem, včetně zboží a nás, prodavaček.

Nicméně, tenhle článek vůbec není o nich.

Je před Vánoci a řada z vás se určitě v noci budí z nočních můr, že zas nevíte, co komu darovat. A pokud jste prošvihli Ježíškův express s dopisy, jsem tu teď s malým projektem, který se mi zalíbil. Jmenuje se (naprosto nečekaně) - TOMIKUP!

Neříkám, že tahle stránka dokáže vyřešit všechny vaše problémy - ale aspoň je může zmírnit.

Koncept stránky je prostý - založíte si profil, vytvoříte si seznamy svých nejtajnější přání a seznamy pak můžete rozesílat přátelům (nejen na Facebooku), rodičům, sourozencům, ale i babičkám, které se o sociální sítě nijak nezajímají (pokud zrovna nemáte cool babičku, co denně sjíždí Candy Crush!).

REGISTRACE
Ta je naprosto jednoduchá - registrovat se můžete přes účet na Facebooku, Google + a nebo přes email. (klasika..)

PROFIL
Na vašem profilu si upravíte veškeré osobní údaje, profilovou fotku, ale zároveň si zde můžete nastavit vaší velikost oblečení, bot nebo oblíbenou barvu! (protože dostat černý Iphone 6 plus, když jste chtěli bílý - to je přece katastrofa!)

MÁ PŘÁNÍ
V profilu si můžete rozkliknout sekci "Má přání", ve které si tvoříte seznamy a do nich vkládáte jednotlivá přání - můžete vložit i obrázek nebo přímo odkaz na daný produkt. (bezednou lednici bohužel nikdo nenabízí :( )
PŘÁTELÉ
V této záložce si můžete vyhledat své přátelé, pokochat se jejich přáními a případně si jejich přání "zamluvit" - aby se nestalo, že se sejdou dva stejné dárky. (Na druhou stranu, kdo by nechtěl dostat dvě žraločí akvárka :)) )
A nebo si můžete vytvořit imaginární přátele - Pokud chcete obdarovat vašeho zvířecího miláčka, který si (předpokládám) Tomikup nezaloží - můžete si jeho profil vytvořit sami a do něj vkládát nápady na dárky pro něj.

NÁKUPNÍ SEZNAM
Další klasika - prostě a jednoduše - došly vám doma párky? Nemáte si čím umýt ruce? Napište si to do seznamu, protože jinak se z krámu vrátíte klasicky se vším možným, jen né s párkama a mýdlem.

A co víc?
Né každý si všechno svoje přání a touhy pamatuje 24 hodin denně. Od toho má Tomikup i appku, kterou si otevřete právě ve chvíli, kdy kolem vás zrovna projelo tohle supr čupr navoněný auto, takže si ho rovnou zapíšete! (Pro případ, že někdo z vašich blízkých v tý Sazce fakt vyhraje..).

Pro ty, který se v týhle stránce budou chtít šťourat trochu víc, si Tomikup připravil záložku: Jak to funguje? .. Kde se toho dočtete mnohem víc. 

A pro ty, co jsou líný číst a doscrollovali to až sem - je tu i video! 1 komentář:

Každý komentář potěší, děkuju vám ♥